Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 10.03.2016

Українська делегація представників гірничодобувної промисловості відвідала PDAC

6-9 березня в Торонто пройшов щорічний Міжнародний гірничодобувний форум "Prospectors & Developers Association of Canada" (PDAC), де вперше українські підприємства були представлені на Національному стенді, організованому ДП «Держзовнішінформ» за підтримки WTS Consulting.

У роботі форуму PDAC від української делегації взяли участь Олександр Мінін (WTS Consulting), Дана Кленік ( «Майнінг Мінералз»), Віталій Вітрик ( «Бурова техніка»), Ігор Вітрик ( «Укрнафтогазсервіс»), а також підприємства «Антонов», «Об'єднана Гірничо-хімічна Компанія»,«Елватех». Програма була насичена діловими зустрічами і B2B заходами для трансферту знань і технологій, залучення інвестицій.

В рамках Національного стенду і для налагодження більш тісних ділових контактів з канадською стороною Канадсько-Українська торгова палата (Зенон Потічний і Емма Турос) разом з ДП «Держзовнішінформ» (Вікторія Данилець) організували круглий стіл «Україна-Канада: перспективи добувної галузі та супутніх послуг». У ньому взяв участь народний депутат Віктор Вовк, який очолює парламентську групу співпраці з Канадою. В цьому році як ніколи актуальними україно-канадського діалогу надає робота над ратифікацією Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, яку уряду готують для підписання найближчим часом.

PDAC – найбільша майданчик для B2B зустрічей фахівців, компаній і організацій, що займаються розвідкою і видобутком корисних копалин. Цього року у форумі брали участь близько 1 тис. Іноземних компаній і 23,5тис відвідувачів з 100 країн світу