Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.01.2022

Українська делегація на чолі з міністром економіки обговорить у Парижі економічну співпрацю з Францією

Українська делегація на чолі з першою віцепрем’єр-міністром – міністром економіки Юлією Свириденко перебуває в Парижі з офіційним візитом, особливу увагу в переговорах планується приділити спільним інфраструктурним проєктам, а також участі французьких компаній у програмі “Велике будівництво” та створенню українського національного авіаперевізника.

“Під час одноденного перебування делегації перша віцепрем’єр-міністр України зустрінеться з міністром економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мером. Крім того, заплановано низку зустрічей із французькими партнерами, зокрема провідними французькими компаніями Airbus, Alstom та Bouygues”, – повідомило Міністерство економіки на сайті в середу.

Візит відбувається з метою реалізації домовленостей лідерів України та Франції та в контексті запланованого візиту президента Франції Еммануеля Макрона в Україну, зазначило міністерство.

Як написала Свириденко у Facebook, серед питань французько-української співпраці – залучення фінансових гарантій або прямого кредиту від французького уряду, розвиток перспективних проєктів з ядерної енергетики: важливою є співпраця між українським “Енергоатомом” та EDF, а також консультації щодо проведення в Україні Міжнародної виставки EXPO-2030.

Крім того, в рамках підписаного меморандуму про взаєморозуміння сторони обговорять питання співпраці національного авіаперевізника з Airbus, постачання у рамках підписаної міжурядової угоди 130 локомотивів виробництва компанії “Альстом” для “Укрзалізниці”, організації переобладнання пасажирських літаків Airbus у вантажні на базі держпідприємства “Антонов” (Київ).

 

ua.interfax.com.ua