Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.05.2019

Українська компанія розробляє хаб для економного домашнього енергоспоживання

Українська компанія, що виробляє термостати й обладнання для теплої підлоги, вирішила інтегрувати в одному корпусі хаб і терморегулятор. Це дозволить користувачам зручно керувати споживанням енергії. А управління системою розробники винесли на найпопулярніший сьогодні пристрій — смартфон.

Українці звикли жалітися на високі тарифи за тепло, але досі не мають звички слідкувати за витратами енергії. Доступне сьогодні обладнання дає змогу економно освітлювати й опалювати домівку, але всі ці сенсори й датчики потребують центрального управління. Крім того, споживачів часто відлякує вартість хабу для управління енерогопристоями. Розробка української компанії покликана здешевити енергоконтроль. Хаб і терморегулятор, інтегровані в єдиний корпус, збирають великий масив даних включно зі статистикою споживання енергії. Датчик струму фіксує аварійні відключення чи випадки надмірного споживання, а управління через мобільний додаток спрощує весь процес для кінцевого споживача. Розробка допомагає заощаджувати споживання енергії вдома, але підійде також для невеликих офісних чи складських приміщень. Внаслідок зменшення споживання енергії скорочується і об’єм викидів парникових газів в атмосферу.

Джерело: eco town