Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 23.05.2018

Українська залізниця отримає від Європейського інвестиційного банку 300 млн EUR

Президент України Петро Порошенко, виступаючи в Миколаєві, підписав законопроект про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, передає УНН.

За словами Президента, це характеризує різке зростання інвестицій в економіку України взагалі і в транспортну інфраструктуру зокрема.

«Йдеться про проект модернізації залізниці на ділянці проекту напрямку «Волинське-Миколаїв-Колосівка». Загальний обсяг інвестицій передбачений понад 300 млн EUR. Він забезпечить збільшення і швидкість потягів, збільшення пропускної спроможності, і на сьогодні це робиться для того, щоб полегшити залізничне сполучення з миколаївськими портами, забезпечити збільшення завантаження, прискорення обробки і підвищення якості надання транзитних послуг, забезпечення укріплення статусу України як транзитної держави. За вашою присутністю я підписую відповідне подання до Верховної Ради», – наголосив він.

За його словами, 300 млн EUR Європейського інвестиційного банку найближчим часом надійдуть в економіку Миколаївської області.

Джерело: unn.com.ua