Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 02.02.2021

Українські агропідприємства консультуватимуть швейцарські експерти

Швейцарські експерти консультуватимуть українців у вирощуванні пшениці та гірчиці, пише Аgravery.

Зазначається, що в в Україні почали реалізовувати проєкт «Покращення сталого сільського господарства в Україні» за підтримки Швейцарського бюро співробітництва та компанією Nestle у співпраці з Бернським університетом прикладних наук.

У рамках цього проєкту відібрали фермерські господарства, на прикладі яких впровадять експериментальну бізнес-модель дорадництва (або ж консультування – ред.). Відібраним буде надано консультаційний супровід з впровадження кращих технологій вирощування пшениці та гірчиці для подальшого виробництва пшеничного борошна та насіння гірчиці. Їхній досвід використають для майбутнього аналізу та вдосконалення моделі дорадництва.

Наголошується, що цей проєкт має важливе значення для розвитку сільського господарства в Україні, а також в рамках забезпечення продовольчої безпеки, яка наразі є ключовим елементом державної політики багатьох країн.

Україна, як основний експортер c/г та харчової продукції, підтримує реалізацію проєктів, які підтримують стале виробництво аграрної продукції та розвивають малих і середніх виробників.