Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2022

Українські біженці забезпечили зростання продажу пального в Польщі на 10%

Найбільша польська нафтова компанія зафіксувала зростання обсягів продажу пального на своїх автозаправних станціях на 10% в останні місяці, після прибуття українських біженців. Про це повідомляє Bloomberg.

За оцінками PKN Orlen SA, на які посилається видання, у Польщі з населенням 38 мільйонів з’явилось близько 1 мільйона українських автомобілів, що і стало основною причиною раптового збільшення продажів пального в країні.

За даними польської прикордонної служби, з початку російського вторгнення в Україну наприкінці лютого до Польщі приїхало майже 4 мільйони українців, з яких уже 1,9 мільйона повернулися на Батьківщину.

«Додатковий попит виникає в той час, коли Польща намагається замінити близько 4 мільйонів тонн імпортного дизельного пального, або приблизно п’яту частину загального споживання країни, яке до війни переважно постачалося з росії», — пише Bloomberg.

«Є глобальна проблема з продуктом, і це велика проблема», — заявив журналістам у Варшаві головний виконавчий директор PKN Orlen Даніель Обайтек.

Проте він не бачить ризику того, що Польща відчуватиме брак дизельного пального, роздрібні ціни на яке підскочили на 37% порівняно з довоєнним рівнем.

Він також сказав, що не припускає, що уряд у Варшаві прийме угорську модель, знизивши ціни на пальне для місцевих водіїв принаймні на цю мить.

Як повідомляв enkorr, з кінця травня угорський уряд запровадив обмеження на заправку на АЗС для автомобілів з неугорськими реєстраційними номерами, пояснивши це таким явищем як бензиновий туризм і зловживанням замороженою ціною на бензин.

 

enkorr.ua