Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.10.2020

Українські крафтові виробники солодощів можуть отримати підтримку від США

Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) оголосила конкурс концепцій субгрантових проєктів для реалізації проєктів, розроблених на збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції, насамперед локального виробництва. Про це повідомляє Prostir.ua, пише agronews.ua.

Зазначається, що програма «АГРО» має успішний досвід підтримки ланцюгів доданої вартості у м’ясо-молочному, плодоовочевому та ягідному секторах сільського господарства і планує розширити сферу діяльності, включивши до переліку новий ланцюг — «Кондитерські вироби та окремі продукти харчування».

Учасниками субгрантової програми можуть стати мікро-, малі та середні виробники продукції/постачальники інгредієнтів, які готові співінвестувати у дану діяльність не менше 50% загального бюджету проєкту, передбаченого на впровадження діяльності в рамках проєкту.

Учасниками конкурсу можуть стати виробники таких продуктів:

– цукрові кондитерські вироби (зефір, пастила, халва та ін.), карамель;

– хліб та кондитерські вироби з борошна (випічка, торти, тістечка, бісквіти, печиво);

– джеми (варення, повидло, мармелад, конфітюр), фруктове желе, пюре;

– морозиво (заморожені сирки, фруктовий сорбет, йогурти);

– мюслі/гранола із сухофруктами;

– сушені/морожені плодоовочеві напівфабрикати;

– напої (фруктові та овочеві соки, квас, сидр);

– інша продукція та інгредієнти для кондитерського виробництва (цукати, солодощі/снеки без цукру (натуральні фруктові цукерки, фруктові чіпси, спеції, фруктово-ягідні чаї).

Концепції від виробників приймаються не пізніше 2 листопада 2020 р. Після цього програма «АГРО» продовжуватиме приймати концепції субгрантових проєктів до 18:00 за місцевим часом 17 лютого 2021 р. або до моменту вичерпання коштів.

Більше деталей про конкурс дивіться за посиланням. Amendment #1 to APS-01_AGRO_FINAL