Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.01.2020

Українські вчені створили свій варіант роботизованої міні-ферми

Власний прототип роботизованої міні-ферми на базі відкритого ПЗ зібрали у компанії Drone.UA. Тепер команда готова стати інтегратором подібного рішення не тільки в Україні, а й за її межами, повідомив співзасновник компанії Валерій Яковенко.

Про це пише SEEDS.

“FarmBot – група ентузіастів, що створюють роботизовані міні-ферми для вирощування овочів і зелені в домашніх умовах. Основна ідея цього проекту – об’єднати людство в стійкому виробництві продуктів харчування і ековідповідальності. Тому засновники зробили вихідний код доступним, щоб всі бажаючі з будь-якого куточка світу могли приєднатися до ідеї персоналізації вирощування продуктів харчування”, – розповідає Валерій Яковенко.

За його словами команда компанії бачить величезну перспективу в розвитку робототехніки, тому шукають рішення і продукти, які можуть збільшити продуктивність. До того ж, FarmBot можна назвати одним з перших продуктів в цілій лінійці пристроїв і рішень для автоматизації бізнесу.

“Наша команда хоче створювати принципово нові пристрої, наслідуючи принцип відкритості і прозорості підсумкових рішень, і це стало можливим завдяки відкритому коду. Подібні пристрої – це джерело революційних ідей, це частина екосистеми технологій, яка почала формуватися зовсім недавно.

Людство поки що не замислюється, наскільки сильно воно вже впливає на повсякденне життя, і тому завдання всіх інтеграторів інновацій – максимально використовувати ці технології”, – розповідає Валерій Яковенко.

Також він розповів, що компанія Drone.UA вже отримала кілька запитів від освітніх установ, адже автоматизована ферма є ідеальним майданчиком для демонстрації всіх етапів розвитку рослин.