Опубліковано 13.06.2018

Український аграрний експорт до країн ЄС збільшився на 145 млн USD

За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав 2,8 млрд USD. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на 145 млн USD порівняно з 2017 роком та становив 1,9 млрд USD. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє Agroperspectiva.com.

«Рада відмітити стабільне зростання двосторонньої торгівлі аграрною та харчовою продукцією між Україною та Європейським Союзом. На сьогодні вже повністю вичерпані основні імпортні тарифні квоти ЄС на український мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, кукурудзу, пшеницю та борошно», – підкреслила заступник Міністра.

За словами Ольги Трофімцевої, найбільшим попитом у європейських споживачів користуються на сьогодні такі українські продукти як зернові злаки, їх експорт до ЄС за даний період склав 749,5 млн USD, олії – 370,9 млн USD, насіння олійних культур – 194,3 млн USD, залишки і відходи харчової промисловості – 177,2 млн USD, м’ясо і харчові субпродукти свійської птиці – 76,4 млн USD.

Джерело: agroperspectiva.com

Поставити запитання