Опубліковано 20.09.2016

Український бізнес прямує до Литви

Шляхи виходу українських підприємств на ринок Литви стали головною темою обговорення на семінарі, який проходив сьогодні в Києві. Організаторами семінару стали Українська асоціація підприємств легкої промисловості  «Укрлегпром» та ДЗІ.

Семінар відкрила президент Асоциації підприємств легкої промисловості Тетяна Ізовіт. Із доповідями виступили комерційний аташе Литовської республіки в Україні пан Рімантас Шегжда (Rimantas Šegda) та представники консалтингових та юридичних компаній Литви та Латвії. 

Семінар відбувся в рамках підготовки до участі українських компаній у міжнародній виставці Baltic Fashion & Textile 2016, яка пройде і 29 вересня по 1 жовтня у Вільнюсі. Цього року вітчизняний бізнес на ній буде представлено єдиною національною експозицією.

Високий статус участі України підкреслить Торговельна місія, організатор якої – Export Promotion Office під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговельного представника України Наталії Микольської.

 

Довідка. BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS  – Найбільша галузева виставка країн Балтії, що пройде 25 раз. На виставці свою продукцію і послуги представлять близько 400 компаній з понад 22 країн світу. Поруч з найбільшими виробниками з України, розташують свої стенди виробники одягу, текстильних і шкіряних виробів з країн Прибалтики, Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Португалії, Польщі, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану та інших країн.

Поставити запитання