Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.04.2021

Українському лоукостеру Bees Airline дозволили польоти до Європи

Українська бюджетна авіакомпанія Bees Airline здобула дозвіл від Європейського агентства з безпеки авіації (EASA) на виконання польотів до Європи.

Про це пише avianews.com.

За інформацією, документ PART-TCO дає право лоукостеру літати у 27 країн Євросоюзу, а також до – до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Швейцарії, Гібралтару і віддалених островів.

«На цьому тижні ми анонсуємо наші програми польотів за регулярними маршрутами й відкриємо продаж квитків. Також представимо чартерну програму», – заявив гендиректор Bees Airline після отримання документа EASA.

За його словами, авіаперевізник планує польоти в ті країни Європи, які нині відкриті для українських туристів. Він також додав, що у міру відкриття для туристів нових країн, відкриватимуться нові рейси.

Наразі Bees Airline здійснює чартерні рейси на замовлення туроператорів з Києва та Львова на курорти Туреччини і Єгипту.

Регулярні рейси лоукостер запустить 30 квітня.

Анонсована польотна програма містить маршрути:

  • Київ – Тбілісі,
  • Київ – Батумі,
  • Київ – Єреван,
  • Одеса – Єреван,
  • Херсон – Тбілісі.

Головне фото: avianews.com.