Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.05.2019

Українську бізнес-платформу визнали однією з найкращих в світі

Інноваційна освітня бізнес-платформа Academy DTEK отримала «золото» міжнародної премії Global CCU 2019, повідомляє PRпортал.

Церемонія нагородження відбулася на минулому тижні в Бразилії. Компанія посіла перше місце в номінації «Корпоративна відповідальність», не поступившись навіть потужному конкуренту з Ірландії – корпорації SAP, яка займається розробкою інтелектуального хмарного комплексу для бізнес-структур.

3 000 кв. м нової академії було спроектовано українською студією Sergey Makhno Architects. Головним завданням була інтеграція цінностей компанії в дизайн-проект і створення кращих умов для навчання. Академія розташувалася на 2 поверхах нового корпусу Unit. City. На першому розмістили бібліотеку, кафетерій з експозицією з живих квітів і авторських керамічних світильників під стелею. На другому – лекторії та кінотеатр. Всі приміщення мають потужну шумоізоляцію, виконані з натуральних зносостійких матеріалів і оснащені потужною технікою. Наприклад, в кінотеатрі встановлена ​​така ж акустична система, як на Каннському кінофестивалі.

Серед нинішніх призерів Global CCU – це єдина команда з України. Перемога проекту присуджена в напрямку підвищення якості підготовки співробітників держсектора. На сьогодні навчання в Academy DTEK вже пройшли понад 3,4 тисяч співробітників держструктур.

Джерело: PRпортал