Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 16.04.2019

Українських виробників продуктів харчування та напоїв запрошують до Ізраїлю

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошує малих та середніх підприємців аграрного сектору взяти участь в Торговій місії до Ізраїлю.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

“У рамках програми GOISRAEL2019, яка фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР, відкрито реєстрацію для українських компаній аграрного сектору, виробників продуктів харчування та напоїв для участі у Торговій місії до Ізраїлю 24 – 26 червня 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Мета торгової місії полягає у створені торгових можливостей для українських МСП у виході або розширенні присутності на ринку Ізраїлю через встановлення ділових контактів з потенційними ізраїльськими партнерами.

Довідково

Компанія, яка хоче взяти участь має бути зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України, кількість працівників компанії має складати від 10 до 250, мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України, також має бути веб-сайт англійською мовою, а також хороша репутація.

Реєстрація відкрита по 24 квітня 2019 року включно.