Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.11.2020

Український союз підприємців планує організувати стенд на міжнародній виставці Rigafood 2021

Український союз промисловців та підприємців планує організувати стенд на міжнародній виставці Rigafood 2021 у Латвії.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграмі за результатами 8-го засідання міжурядової українсько-латвійської комісії.

«Український союз промисловців та підприємців планує організувати у 2021 році український стенд на Міжнародній виставці продуктів харчування Rigafood 2021 із залученням широкого кола українських учасників», – зазначив він.

Немчінов додав, що для подальшого сприяння та зміцнення ділових відносин між підприємцями Латвії та України, в рамках запланованої участі у Rigafood 2021, Торгово-промислова палата Латвії готова вивчити питання організації зустрічей між підприємцями України та відповідними компаніями Латвії.

У заході взяли участь члени урядів України та Латвії, дипломати, представники промисловців та підприємців. Сторони обговорили двостороннє торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво, співпрацю у сфері сільського господарства, транспорту, енергетики, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

За підсумками засідання було підписано протокол. Цим документом сторони привітали та підтримали діяльність латвійсько-української ради ділового співробітництва.

Як відомо, за результатами 2019 року, Латвія посідає 20 місце за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи з питомою вагою 1% від загального. За 6 місяців 2020 року обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною та Латвією склав 207,6 млн дол. США.