Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.04.2019

Українці готові підкоряти світ продукцією Made in Ukraine

Останні роки український бізнес активно шукає нові можливості для реалізації своєї продукції та відкриває зовнішні ринки. І постають питання: як знайти надійних бізнес-партнерів, канали збуту та налагодити співробітництво?

Саме тому, Рада з питань експорту продовольства (UFEB) створила перший в Україні маркетплейс для виробників готового продовольства.

Ukrainian Food Platform ― загальнодоступний 3D каталог продуктів харчування та напоїв, виготовлених в Україні!

Встановити прямий контакт з іноземними баєрами просто завдяки B2B платформі.

  • Кожна компанія отримує сторінку виробника з  інформацією про підприємство, виробництво та його об’єми, представництва в інших країнах, всі торгові марки.
  • Перелік товарів, під кожний з яких є своя сторінка з описом та складом, розмірами та матеріалом упаковки, переліком наявних сертифікатів. Основна деталь ― 3D зображення продукту та можливість його огляду.
  • Виклад інформації на3 мовах: англійська, арабська, китайська.
  • Прямий контакт імпортерів та дистриб’юторів з українськими виробниками. Відсутність посередників ―  іноземні закупівельники напряму направляють запит на продукцію.

Не відкладайте можливість масштабувати свій бізнес!