Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.07.2020

Українці купили на 10% більше аміаку з трубопроводу, ніж рік тому

Упродовж весняного сезону-2020 через роздавальні станції магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса» було видано  приблизно на 10% більше аміаку, ніж за аналогічний період попереднього року. Таку інформацію оприлюднив на виробничій нараді виконувач обов’язків директора державного підприємства  «Укрхімтрансаміак» Вадим Трунов за результатами звіту, наданого департаментом транспортування та транзиту аміаку.

 

«Попит на рідкий аміак у українських споживачів залишається стабільно високим, навіть з огляду на обмеження, що виникли в умовах світової пандемії, та деякого коригування цін на цей вид продукції на світових ринках. На це впливають декілька факторів. По-перше — рідкий аміак стабільно залишається ефективним добривом з високою концентрацією азоту (понад 82%). Основною перевагою безводного аміаку є також спрощення виробничого процесу — внесення в ґрунт повністю автоматизоване, що дозволяє оптимізувати трудозатрати (у порівняння з іншими видами добрив), — пояснює очільник держпідприємства. — Разом з тим – інтенсивний розвиток вітчизняної аграрної галузі, кліматичні зміни й тенденція до поступового потепління, раннє дозрівання врожаю та необхідність додаткового живлення землі  – це одні з тих визначальних факторів, які стимулюють стабільну потребу сільгоспспоживачів у рідких добривах».

 

Джерело: infoindustria.com.ua