Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.01.2020

Українці отримали грант на 15 тисяч євро на збереження біорізноманіття Синевира

Це перший проект в Україні, який фінансується Європейською асоціацією охорони природи. Він впроваджуватиметься 14 місяців спільно з місцевими партнерами та волонтерами і включатиме навчання, розробку освітніх знаків і матеріалів, а також покращення управління відходами та спеціальну акцію для відвідувачів парку, – повідомляє Agri-gator.

Національний природний парк «Синевир» – одна з унікальних природних перлин українських Карпат. Він є членом Європейської мережі дикої природи і містить компоненти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме тому збереження крихкої екосистеми парку, а також очищення цільових зон і поліпшення місцевої системи управління відходами – важливі завдання на поточний момент.

Українські ентузіасти організували кампанію і підготували лист донору проекту. Вчений і захисник дикої природи Тимур Бедернічек створив мотивуючий пост, який з неймовірною швидкістю розійшовся по всій Україні. Проект пройшов процедуру публічного голосування, та зібрав за місяць понад 2 тисяч голосів.