Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 13.06.2019

Українці розробили плавучий сміттєперобний завод для очищення океану

Творча група «NiceCube» із Миколаєва розробила унікальний проект плавучого сміттєпереробного заводу на замовлення британської екологічної компанії «Ocean Polymers». Про це повідомляє проект «FoodBIOPack» на своїй сторінці у Facebook, пише Рanorama.cn.ua.

«Творча група «NiceCube» із Миколаєва на замовлення компанії «Ocean Polymers» розробила унікальний інноваційний проект розміщення сміттєпереробного заводу просто на борту корабля», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, за основу взятий старий корабель, який обладнали плазмовою установкою для піролізу (теплова деградація – «розчинення вогнем») органічних і неорганічних речовин для інтенсивного очищення морських акваторій від поверхневого сміття. Такі судна зможуть плавати океанами, річками та навіть озерами.

На сайті замовників проекту «Clean our ocean» повідомляється, що пластик та інше сміття на кораблі буде збиратися, висушуватися і подрібнюватися, а потім перероблятися на чистий синтетичний газ, що використовуватиметься для подачі палива на човні.

Як повідомлялося раніше, в океани щорічно потрапляє близько восьми мільйонів тонн пластику. При цьому, за даними науковців, забруднення світових океанів пластиком щорічно обходиться суспільству в 2,5 млрд доларів у вигляді завданої шкоди довкіллю і втрати ресурсів