Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.06.2022

Українці в ЄС відкрили 170 тисяч рахунків у Revolut

Українці, які перебувають на території Європейського Союзу, вже відкрили понад 170 тисяч рахунків у Revolut.

Як передає Укрінформ, про це віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі.

“Понад 170 тисяч рахунків у Revolut відкрито українцями в ЄС. Від самого початку повномасштабного вторгнення компанія підтримала нас та дала змогу громадянам України у Європі відкривати рахунки в мобільному застосунку. Це дозволило тисячам українців швидко та безпечно переказувати кошти та користуватися мобільним банкінгом”, – йдеться в повідомленні.

Федоров зауважив, що Revolut — резидент Дія.City та один з найдорожчих фінтех-стартапів Великої Британії.

Із Revolut українці мають змогу безоплатно, за декілька кліків створити обліковий запис, отримати картку в застосунку та одразу нею скористатися.

Завдяки Revolut українці в ЄС можуть: підв’язувати свої банківські рахунки, платити з картки в локальній валюті країни, де перебувають, або знімати готівку, миттєво переказувати гроші між картками та за кордон та стежити за аналітикою витрат.

Як повідомляв Укрінформ, з 14 березня послуги фінансово-технологічної компанії Revolut стали доступними для українців, які перебувають на території Європейського Союзу.

 

www.ukrinform.ua