Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.05.2019

Українці зроблять системи 3D-друку для аерокосмічної галузі Великої Британії

Британський Інститут зварювання (The Welding Institute) оголосив про партнерство з українською компанією «Червона хвиля». Їхнім першим замовленням для аерокосмічної галузі Великої Британії стане система 3D-друку титаном xBeam-18/I.
Про це пише Hromadske.ua.

Установка xBeam почне роботу у виробничій локації The Welding Institute (TWI) у Кембриджі восени цього року та має забезпечити британську аерокосмічну галузь широким асортиментом деталей. Співпраця з «Червоною хвилею» є частиною проекту Open Architecture Additive Manufacturing, який інститут запустив минулого року.

«Система забезпечує високий рівень гнучкості, одночасно з чітким контролем за процесом. Ми раді бути першими, хто використає xBeam у виробництві деталей для аерокосмічної галузі», — пояснює керівниця проекту з The Welding Institute, докторка Софія Дель Позо.

Технологія 3D-друку дозволяє економити значну частину ресурсів і виробляти деталі з меншою кількістю відходів. Компанії економлять кошти, одночасно зменшуючи свій вуглецевий слід. Якщо для виготовлення деталі А традиційним способом витрачається 20-30 кг титану, то з технологією xBeam від українських розробників — лише 3-5 кг.

Крім цього, TWI разом з «Червоною хвилею» та іншими учасниками проекту розроблятимуть спеціалізоване програмне забезпечення CAD/CAM.