Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 27.05.2019

Українці зроблять системи 3D-друку для аерокосмічної галузі Великої Британії

Британський Інститут зварювання (The Welding Institute) оголосив про партнерство з українською компанією «Червона хвиля». Їхнім першим замовленням для аерокосмічної галузі Великої Британії стане система 3D-друку титаном xBeam-18/I.
Про це пише Hromadske.ua.

Установка xBeam почне роботу у виробничій локації The Welding Institute (TWI) у Кембриджі восени цього року та має забезпечити британську аерокосмічну галузь широким асортиментом деталей. Співпраця з «Червоною хвилею» є частиною проекту Open Architecture Additive Manufacturing, який інститут запустив минулого року.

«Система забезпечує високий рівень гнучкості, одночасно з чітким контролем за процесом. Ми раді бути першими, хто використає xBeam у виробництві деталей для аерокосмічної галузі», — пояснює керівниця проекту з The Welding Institute, докторка Софія Дель Позо.

Технологія 3D-друку дозволяє економити значну частину ресурсів і виробляти деталі з меншою кількістю відходів. Компанії економлять кошти, одночасно зменшуючи свій вуглецевий слід. Якщо для виготовлення деталі А традиційним способом витрачається 20-30 кг титану, то з технологією xBeam від українських розробників — лише 3-5 кг.

Крім цього, TWI разом з «Червоною хвилею» та іншими учасниками проекту розроблятимуть спеціалізоване програмне забезпечення CAD/CAM.