ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.10.2020

Українцям дають 130 000 грн на оцінку роботи митниць

В Україні оголосили конкурс грантів на тему «Громадська оцінка роботи регіональних митниць». Дедлайн – 16 листопада 2020 року, повідомляє Гурт, пише ШОТАМ.

Зазначається, що максимальний розмір гранту: 130 000 грн. Максимальна тривалість проекту: 3,5 – 4 місяці.

Які умови?

Мета конкурсу: Громадська оцінка роботи регіональних (обласних) митниць та підготовка відповідних рекомендацій і адвокації заходів, спрямованих на поліпшення роботи митних органів

Від переможця конкурсу очікується здійснення таких основних заходів (не виключаючи інших).

  1. Проведення 30 глибинних інтерв’ю.
  2. Підготовка 30 стенограм (транскриптів) інтерв’ю.
  3. Підготовка звіту за результатами опитування, у якому мають бути висвітлені конкретні недоліки та успіхи роботи цільової митниці під оцінкою роботи митниць мається на увазі увесь комплекс процедур та заходів, пов’язаних із переміщенням товарів через державний кордон), а також запропоновані конкретні шляхи покращення її функціонування.
  4. Обговорення результатів опитування та результатів моніторингу з зацікавленими сторонами цільового регіону у форматі круглого столу (до 10-15 учасників).
  5. Підготовка, публікація і розповсюдження серед цільової аудиторії 2 (двох) ліфлетів з основними тезами, висловленими під час проведених обговорень та результатів опитування.
  6. Участь у підготовці спільного позиційного документа (разом із експертами ІЕД та іншими переможцями конкурсу), який пропонує рішення однієї або декількох актуальних проблем.
  7. Участь у презентації спільного позиційного документа, яка організовується ІЕД.
  8. Проведення публічного обговорення відповідних висновків та рекомендацій у форматі як мінімум 1 круглого столу та/або зустрічі із представниками громадськості, бізнесу, фіскальних органів та органів місцевої влади; доопрацювання документа за результатами проведених обговорень. Участь у як мінімум 1 заході не менше 30 осіб та висвітлення цих подій у місцевих ЗМІ та соціальних мережах.
  9. Підготовка мінімум 5 (п’яти) інформаційних повідомлень про проведені обговорення для їх наступного розміщення у соціальних мережах, веб-сайтах, в ЗМІ, розміщення в соціальних мережах організацій 2-хвилинного відеоматеріалу, підготовленого ІЕД за результатами громадського моніторингу.

Кінцевий термін подання грантових заявок: 16.11.2020 р. Всі деталі: тут.