Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.01.2019

“Укрметалургпром” закликає УЗ переглянути умови продажу металобрухту

Об’єднання підприємств “Укрметалургпром” закликає АТ “Укрзалізниця” (УЗ) переглянути умови продажу металобрухту. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу “Укрметалургпрому”.

Як відзначають в “Укрметалургпромі”, “Укрзалізниця” через систему ProZorro планує реалізувати велику партію брухту чорних металів.

“Однак заявлена ціна металобрухту істотно завищена і значно перевищує його поточну ринкову вартість, оскільки за останні два місяці світові ціни на цей вид сировини помітно скоротилися, слідом за чим істотно знизилася і ціна брухту чорних металів в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Металурги впевнені, що фіксація вартості на піврічний період суперечить практиці ціноутворення, так як коливання ціни на світовому ринку брухту відбуваються щодня. Аналогічним змінам піддається і ціна металобрухту в Україні.

“І “заморожування” ціни на 6 місяців на ринку, де котирування протягом кварталу можуть коливатися в межах 15-20%, не вигідна ні продавця, ні покупця. Такий підхід повинен бути замінений на більш гнучкий, прив’язаний безпосередньо до ринку”, – упевнені металурги.

На думку “Укрметалургпрому”, умови тендеру містять приховані чинники, які можуть призвести до непрогнозованого збільшення витрат покупця металобрухту.

“Зокрема, відвантаження металобрухту передбачається на умовах EXW Склад продавця, однак при цьому відсутній перелік пунктів знаходження металобрухту. А непрогнозовані витрати на розвантажувально-навантажувальні роботи і логістику від фактичного місцезнаходження брухту до пункту призначення в значній мірі збільшать витрати покупця”, – повідомляє “Укрметалургпром”.

Зазначені факти викликає нерозуміння у металургів – учасників ОП “Укрметалургпром”. Вони вважають, що в умовах посилення протекціоністської позиції керівництва ряду країн і загострилася в результаті цього конкуренції, українському металургійному експорту доводиться буквально боротися за забезпечення стабільності своєї присутності на світовому ринку сталі, тому купівля сировини за значно завищеними цінами (що автоматично призведе до суттєвого підвищення собівартості готової продукції) для підприємств просто неприйнятна, а негативні наслідки відчує не лише галузь, а й економіка всієї країни в цілому.

“Виходячи з вищевикладеного, ОП “Укрметалургпром” закликає АТ “Укрзалізниця” переглянути умови продажу металобрухту та привести їх у відповідність з реальною ринковою ситуацією”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: РБК-Україна