Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.04.2024

Укрнафта готується до буріння двох свердловин на заході України

ПАТ “Укрнафта” готує майданчик для буріння двох розвідувальних свердловин на заході України.За інформацією пресслужби “Укрнафти”, обидві свердловини плануються як похилоскеровані. Цільовим об’єктом дорозвідки з подальшою експлуатацією є менілітові відклади палеогену.

Перша має розкрити продуктивні горизонти в інтервалі вертикальних глибин 2498-2627 м. Її глибина по вертикалі – 2677 метрів. Початковий дебіт прогнозується на рівні 16 тонн нафти на добу.

Друга має дістатися ресурсу і розкрити поклади в інтервалі вертикальних глибин 2502-2647 м. Глибина свердловини по вертикалі – 2672 м. Початковий дебіт – 25 тонн на добу.

Згідно з побудованою цифровою 3D геологічною та гідродинамічною моделлю родовища станом на 1 січня 2023 року, початкові загальні запаси нафти по продуктивних горизонтах становлять 5,9 млн тонн, газу – 468 млн кубометрів .

Роботи виконуються власними силами із залученням сторонніх підрядників на сервіси з похилоскерованого буріння, бурових розчинів та геофізичних робіт.

“Дякую співробітникам “Укрнафти”, які дослідили це відносно молоде родовище, відкрите в 1990 році, та готуються звести два нових об’єкти, щоб отримати цінний ресурс для української економіки”, – зазначив директор ПАТ “Укрнафта” Сергій Корецький.

“Укрнафта” планує за три роки пробурити 160 свердловин і бічних стовбурів, використовуючи при цьому нові технології задля зменшення впливу на довкілля.

Загалом у 2024 році компанія планує розпочати спорудження 30 нових свердловин як власними буровими верстатами, так і за допомогою підрядників.

У 2023 році “Укрнафта” ввела в експлуатацію 8 нових свердловин на заході та сході України сукупним дебітом 238 тонн нафти за добу.

За підсумками 2023 року “Укрнафта” збільшила видобуток природного і нафтового газу на 6%, до 1,1 млрд куб. м, а нафти з конденсатом – на 3%, до 1,4 млн тонн.

 

minprom.ua

 

minprom.ua