Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.04.2021

“Укроборонпром” планує створити індустріальний парк на базі Миколаївського суднобудівного заводу

Держконцерн “Укроборонпром” працює над концепцією індустріального парку на базі ДП “Миколаївський суднобудівний завод”, що входить до концерну, повідомив гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв під час відвідування Миколаєва 19 квітня.

“Президент підтримав, щоб на Миколаївському суднобудівному заводі створити індустріальний парк. Працюємо над концепцією… щоб залучити інвесторів, наповнити замовленнями”, – сказав Гусєв на брифінгу щодо зміни гендиректора НВКГ “Зоря-Машпроект”.

За його словами, цей проект обговорюють з облдержадміністрацією та міською владою. Гусєв додав, що парк може стати одним із перших, який функціонуватиме за новим законом про індустріальні парки з пільгами їхнім резидентам, який минулого тижня в першому читанні ухвалила Верховна Рада.

Гендиректор “Укроборонпрому” також підтримав ідею демілітаризації недобудованого на заводі ракетного крейсера “Україна” та його продажу, а потім створення на його базі туристично привабливого об’єкта. Водночас Гусєв уточнив, що це питання має бути ухвалене на рівні уряду.

Передбачається, що Миколаївський суднобудівний завод (раніше – “ім. 61 комунара”) увійде до холдингу “Морські системи”, створюваного в рамках трансформації “Укроборонпрому”. Окрім нього, до цього холдингу планується також включити НВКГ “Зоря-Машпроект”, КБ “Центр кораблебудування”, Інститут гідроприладів і завод “Палада”, що виробляє доки і плавучі крани.

ua.interfax.com.ua