Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.10.2020

Укрпошта увійшла у ТОП-30 кращих пошт світу за індексом поштового розвитку

Україна посіла 30 місце у рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) за індексом поштового розвитку (2IPD) завдяки роботі Укрпошти. У порівнянні з минулорічним рейтингом, національний поштовий оператор покращив свої позиції одразу на 7 позицій.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Укрпошта увійшла у ТОП-30 кращих пошт світу за індексом поштового розвитку. За результатами відповідного рейтингу Всесвітнього поштового союзу ми обійшли такі високорозвинені країни як Норвегія, Катар та Казахстан, які вкладають значні державні інвестиції у розвиток своїх національних пошт. Всього до рейтингу увійшло 170 країн, а у групі держав з ідентичним до України ВВП саме Укрпошта продемонструвала найкращий результат. Вітаю Ігоря Смілянського і всю команду Укрпошти з цим вагомим досягненням! Продовжуємо працювати над подальшою модернізацією і цифровізацією нашої пошти – будівництвом сучасних сортувальних центрів для оновлення застарілої логістичної мережі, а також розбудовою 2500 нових пересувних мобільних відділень по всій країні вже у наступному році», – зазначив очільник Міністерства.

Інтегрований індекс розвитку поштового зв’язку країн (2IPD) визначався за спеціальною методикою на основі аналізу даних трекінг-бази про поштові відправлення за 2020 рік, офіційної статистики щодо діяльності поштових операторів та власних досліджень Всесвітнього поштового союзу.

Кожна зі 170 країн світу оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) за 4 аспектами поштового розвитку: надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі та обсяги поштового обміну), портфель продуктів та інноваційність. Крім того, 2IPD оцінює не лише операційний бік діяльності поштових служб (доставку), але й стратегічний та соціальний. Зокрема, це управління бізнес-портфелем і фінансова доступність.

«Завдяки роботі Укрпошти Україна вперше увійшла до рейтингу 30 найкращих пошт світу – Postal Development Index 2020. Ми тільки починаємо розбудову інфраструктури, проте навіть поточні результати дають Укрпошті можливість наблизитися до групи лідерів, хоча нам трохи не вистачило балів, аби увійти до списку Global Postal Champions (потрібно 60 балів, а у нас 58.64). Але я впевнений, що після побудови нових сортувальних центрів, депо, оновлення відповідної ІТ-інфраструктури і прийняття закону 2788-д про поштовий банк ми займемо своє місце серед лідерів», – зауважив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, що 9 жовтня Міністерство інфраструктури України, Міністерство цифрової трансформації та АТ “Укрпошта” уклали тристоронній меморандум про взаємодію та співпрацю у сфері цифрової трансформації, розвитку цифрової інфраструктури, а також оптимізації надання адмінпослуг і послуг поштового зв’язку. Першим кроком до цього стала можливість використання клієнтами Укрпошти додатку Дія для пред’явлення електронних версій своїх документів при отриманні посилок.

Джерело: Урядовий портал.