Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 05.05.2020

Укрпошта випустила марку, присвячену 75-й річниці закінчення Другої світової

Про це пише “Погляд” на своєму порталі.
marka1 Укрпошта випустила марку, присвячену 75-й річниці закінчення Другої світової

На поштовій мініатюрі зазначено дати початку і закінчення Другої світової війни

В основі ескізу поштової марки, яку нещодавно випустила Укрпошта – квітка маку авторства харківського дизайнера Сергія Мішакіна. Про це повідомила начальник Управління філателістичної продукції АТ “Укрпошта” Наталя Мухіна. і нагадала, що цей дизайн макової квітки було розроблено у 2014 році. Ініціатором розробки були Український інститут національної пам’яті та Національної телекомпанії України і з того часу використовується на державному рівні. «Також варто звернути увагу на дати, розміщені на поштовій марці, які відображають справжні, не всім відомі дати початку і закінчення Другої світової війни», зауважила Наталя Мухіна.

Концепцію і дизайн поштової мініатюри розробив відомий український художник-графік Володимир Таран, який є автором не лише поштової продукції, а й багатьох монет НБУ.

marka2 Укрпошта випустила марку, присвячену 75-й річниці закінчення Другої світової