Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.11.2021

Укртрансгаз приєднався до міжнародного проєкту з виробництва водню на заході України

АТ “Укртрансгаз” підписав меморандум із низкою партнерів, який передбачає реалізацію проєкту із виробництва водню на Західній Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомив в.о. гендиректора Укртрансгазу Сергій Перелома у Фейсбуці.

 

“Оператор газосховищ України приєднався до міжнародного проєкту з виробництва водню в Україні «H2EU+Store» Учора підписали відповідний меморандум із провідними гравцями газового ринку із Словаччини, Німеччини та Австрії. Під документом свої підписи поставили представники RAG Austria, GAS CONNECT AUSTRIA, Bayerngas, Bayernets,Open Grid Europe, Eustream, Nafta. З української сторони ініціативу підтримали Нафтогаз України, Оператор ГТС України та Еко-Оптіма”, – зазначив Перелома.

Він повідомив, що ініціатива “H2EU+Store” передбачає у майбутньому виробництво водню на Західній Україні, його транспортування та зберігання на території Центральної Європи та постачання кінцевим споживачам у Німеччині.

Крім того, планується інтенсифікація виробництва відновлюваної електроенергії для виробництва водню в Україні, модернізація газотранспортної інфраструктури та потужностей для зберігання водню в ПСГ України та Центральної Європи.

Як повідомлялося, у вересні чотири компанії – оператори газотранспортних систем Європи, зокрема й ТОВ “Оператор ГТС України” (ОГТСУ), домовилися про об’єднання зусиль для створення водневої магістралі через Центральну Європу.

“Зелений” водень є компонентом Green Deal у переході від традиційних джерел енергії до повної їх заміни на відновлювані джерела. Цей процес може тривати до 25 років. Необхідні капіталовкладення в такий перехід оцінюються для України щонайменше в 100 млрд доларів.

 

www.ukrinform.ua