Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.11.2020

Укрзалізниця модернізувала вагони СВ на власних потужностях

Укрзалізниця відновила два СВ-вагони власними потужностями у депо станції Каховка.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

За їхньою інформацією, повністю модернізовано кузов, оновлено інтер’єр, продовжено їхні термін служби на 14 років. Відремонтовані вагони планують залучити для перевезень пасажирів у напрямку Лисичанська. Цьогоріч запланували оновити ще три СВ-вагони, ще 24 переобладнати на вагони із меблями, що трансформуються.

Капітально-відновлювальний ремонт одного вагона коштував Укрзалізниці 11,5 млн грн. Це вполовину менше, аніж придбати новий. Тепер оновлений рухомий склад має великий ресурс для використання — із початкових 28 його продовжено до 42 роки, а також сучасні елементи конструкції:

  • кузов вагона,
  • даховий кондиціонер,
  • нові віконні блоки із склопакетами,
  • ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Змонтовано шафу управління і контролю електрообладнання пасажирського вагона  та облаштувано у вагоні екологічно-чистий туалет.

Нагадуємо, що у 2021 році Укрзалізниця планує інвестувати в інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 26 млрд грн.