Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.11.2020

Укрзалізниця модернізувала вагони СВ на власних потужностях

Укрзалізниця відновила два СВ-вагони власними потужностями у депо станції Каховка.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

За їхньою інформацією, повністю модернізовано кузов, оновлено інтер’єр, продовжено їхні термін служби на 14 років. Відремонтовані вагони планують залучити для перевезень пасажирів у напрямку Лисичанська. Цьогоріч запланували оновити ще три СВ-вагони, ще 24 переобладнати на вагони із меблями, що трансформуються.

Капітально-відновлювальний ремонт одного вагона коштував Укрзалізниці 11,5 млн грн. Це вполовину менше, аніж придбати новий. Тепер оновлений рухомий склад має великий ресурс для використання — із початкових 28 його продовжено до 42 роки, а також сучасні елементи конструкції:

  • кузов вагона,
  • даховий кондиціонер,
  • нові віконні блоки із склопакетами,
  • ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Змонтовано шафу управління і контролю електрообладнання пасажирського вагона  та облаштувано у вагоні екологічно-чистий туалет.

Нагадуємо, що у 2021 році Укрзалізниця планує інвестувати в інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 26 млрд грн.