Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.07.2021

Укрзалізниця планує купувати електроенергію напряму в Енергоатома

АТ “Укрзалізниця” планує закупати електроенергію в ДП «НАЕК «Енергоатом» напряму в рамках спеціальних аукціонів із великими обсягами постачання.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик під час візиту до Чорнобильської зони 29 липня.

“Кабмін у середу (28 липня – ред.) надав нам нормативну рамку, і це вже предмет участі у спецаукціоні Енергоатома, щоб ми без посередників напряму купували (електроенергію – ред.) у держгенерації”, – сказав Юрик.

Він зазначив, що Енергоатом є одним із найбільших виробників електроенергії, а Укрзалізниця, зі своєї сторони, – одним із найбільших споживачів. В Укрзалізниці розраховують, що від прямої співпраці виграють обидві компанії, адже Енергоатом отримає контрагента зі стабільним споживанням, а національний перевізник – стабільну ціну на довгий період.

Крім того, Укрзалізниця розраховує знизити ціну на електроенергію. Компанія замовлятиме базу для розрахункового середнього споживання в місяць.

Як повідомлялося, АТ “Укрзалізниця” зафіксувало рекордні показники добового навантаження вантажів — понад 801 тис. тонн щоденно.

ukrinform.ua