Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.08.2021

“Укрзалізниця” планує закупити 10-20 нових електричок для роботи у приміському напрямку навколо Києва

АТ “Укрзалізниця” планує розпочати оновлення пасажирського приміського сполучення із закупівлі 10-20 нових електричок для роботи навколо Києва, про це в інтерв’ю Mintrans розповів в. о. члена правління “Укрзалізниці”, директор філії “Пасажирська компанія” Олександр Перцовський.

“На стартовому етапі ми говоримо про 10-20 поїздів, які обслуговуватимуть приміський напрямок навколо столиці. Далі – більше. Можливо, не скрізь це буде єдиний формат, оскільки є різні потреби передмістя у всій країні та різні інфраструктурні особливості”, – заявив він.

Перцовський також повідомив, що наразі компанія тестує електрички виробництва швейцарської компанії Stadler, готується до великого міжнародного тендеру на електропоїзди, деталізує технічне завдання.

“Stadler – це той гравець, який вже заявив про готовність локалізуватися в Україні. У компанії вже є успішний досвід у Східноєвропейських країнах. В Україні є велика база виробників вагонних меблів, кабінного обладнання, скла, різного електронного обладнання, за рахунок цього у нас може бути локалізація навіть вище, ніж Stadler досяг у тій самій Білорусі”, – зазначив директор філії УЗ “Пасажирська компанія”.

Як повідомлялося, раніше Міністерство інфраструктури, АТ “Укрзалізниця” і Stadler CIS AG, Stadler Rail AG (Швейцарія) та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків SERV підписали Меморандум про взаєморозуміння, який визначає засади співпраці та механізм спільної роботи сторін з питань розвитку сектору залізничного транспорту в Україні.

 

ua.interfax.com.ua