Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.03.2020

Укрзалізниця подовжила відбір постачальників харчування у швидкісних поїздах

АТ “Укрзалізниця” (УЗ) подовжила до 10 квітня 2020 року прийом документів на участь у конкурсі з відбору постачальника послуг харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”, пише Укрінформ.

“Укрзалізниця подовжила до 10 квітня 2020 року прийом документів на участь у відборі постачальника послуг харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+. Таке рішення прийнято на численні звернення потенційних учасників відбору”, – йдеться у повідомленні.

До зазначеної дати компанії, які бажають взяти участь у відборі, мають надати Укрзалізниці необхідні пакети документів на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, а також комерційні пропозиції.

В УЗ зазначають, що раніше оголошений конкурс на організацію харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ за рекомендацією незалежної експертної групи керівників та фахівців АТ «Укрзалізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) був скасований.