Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.08.2021

“Укрзалізниця” спрямує кошти від підвищення тарифів на ремонт інфраструктури

Підвищення тарифів на вантажоперевезення АТ “Укрзалізниця” (УЗ), яке відбулося 17 серпня, дасть змогу компанії відновити залізничну інфраструктуру, заявив в. о. голови правління УЗ Олександр Камишін.

“Завдяки цьому вже цього року отримаємо близько 2 млрд грн додаткових доходів, а наступного року – ще близько 10 млрд грн. Це рекордний показник доходів компанії від зміни тарифів на вантажні перевезення. Кошти від зазначених ініціатив буде направлено на відновлення залізничної інфраструктури: ремонт колій та електрифікацію залізниці”, – наведено слова Камишіна на сайті компанії сайті компанії.

За його словами, остання масштабна модернізація залізничної інфраструктури була у 2011-2012 роках. У наступні роки роботи були майже зупинені.

“Ми змінимо цю тенденцію. Від збільшення інвестицій в оновлення інфраструктури мають виграти всі. Залізниця отримає модернізовані колії, а вантажовідправники та пасажири – якісні та швидкі перевезення”, – зазначив він.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” з 00:00 17 серпня 2021 року підвищила тарифи на вантажні залізничні перевезення відповідно до наказу Міністерства інфраструктури. Раніше очікувалося, що перший етап підвищення тарифів відбудеться з 1 вересня поточного року.

 

ua.interfax.com.ua