Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.11.2020

Укрзалізниця здійснюватиме контейнерні перевезення спільно з трьома єврокомпаніями

АТ «Укрзалізниця» завершує переговори щодо підписання договорів про контейнерні перевезення у Європу та Азію з компаніями DHL, PKP Cargo Connect і BTLC Germany.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

«На фінальному етапі – переговори щодо підписання довгострокових угод про надання послуг з компаніями DHL, PKP Cargo Connect і BTLC Germany. Домовленість із DHL передбачає перевезення контейнерних вантажів всією територією України з наданням комплексу послуг «під ключ» на терміналах філії «ЦТС «Ліски». Разом із PKP Cargo Connect здійснюватимуться перевезення контейнерних поїздів із/на станцій залізниць України на станції Польщі з подальшим перевезенням одержувачам по всій території ЄС. Домовленість із BTLC Germany передбачає перевезення вантажів у сполученні Китай – Україна/ЄС і в зворотному напрямку», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Укрзалізниця обговорює можливість здійснення транзитних контейнерних перевезень за маршрутом Китай – ЄС через територію України. Оператором » філія «ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця».

За словами голови правління Укрзалізниці Володимира Жмака, компанія планує перевозити 1 млн тонн вантажів щодобово вже у 2020 році. Нове керівництво Укрзалізниці розробило план збільшення обсягів перевезення вантажів. Попри економічну кризу та обмеження, які виникли через розповсюдження COVID-19, Укрзалізниця вже навантажила за добу понад 800 тис. тонн, що майже відповідає показникам 2019 року.