Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.10.2020

Уряд Британії схвалив кредитні гарантії на £2,5 мільярда для торгівлі з Україною

Експорто-кредитна агенція (UKEF) британського уряду відновлює свою роботу на українському ринку з можливістю видачі кредитних гарантій на суму до 2,5 млрд фунтів стерлінгів.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі британського уряду.

«UKEF відновлює покриття британського експорту в Україну і тепер може надати підтримку до 2,5 млрд фунтів стерлінгів для стимулювання експорту Великої Британії до країни», – йдеться у пресрелізі.

Зазначається, що пізніше британський міністр з питань міжнародної торгівлі Раніл Джаявардена підпише Меморандум про взаєморозуміння з представниками українського уряду, в якому будуть вказані галузі, що зможуть отримати вигоду від підтримки UKEF, та який допоможе збільшити торгівлю між двома країнами.

Пріоритетними секторами співпраці є:

  • оборона,
  • сільське господарство,
  • інфраструктура,
  • енергетика
  • охорона здоров’я.

Раніше повідомлялося, що Україна й Велика Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

Президент Володимир Зеленський 7-8 жовтня перебуває з офіційним візитом у Великій Британії.