Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.06.2021

Уряд посилено готується до синхронізації з ENTSO-E у 2023 році, – Прем’єр-міністр

Україна прагне адаптувати найкращі політики ЄС і для цього в останні 1,5 року Уряд активно впроваджує та розвиває ринок газу та електроенергії, а також посилено готується до синхронізації з ENTSO-E у 2023 році. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-заходу «Інвестиційний клімат в постпандемічній Україні» 22 червня.

Глава Уряду підкреслив, що одним із пріоритетних напрямів розвитку України є розвиток альтернативної енергетики та впровадження найкращих світових практик управління відходами.

«Україна потребує інвестицій у будівництво систем накопичення надлишків енергії виробленої вітчизняними електростанціями, які мають забезпечити енергетичну безпеку та більшу гнучкість енергетичної системи», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також відзначив, що Україна активно долучається до Європейського зеленого курсу та бачить перспективи у визначенні пріоритетів співпраці з міжнародними фінансовими організаціями через призму Європейського зеленого курсу.

 

www.kmu.gov.ua