Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.06.2020

Уряд прийняв рішення для забезпечення роботою державних вугледобувних підприємств

Кабінет Міністрів України встановив пріоритетне використання вітчизняного вугілля для виробництва електроенергії тепловою генерацією.

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні. Необхідність такого рішення продиктована зниженням використання вітчизняного вугілля на теплових електростанціях і заміною його на інші види палива. Це призводить до кризових явищ у вугільній галузі.

«У структурі палива спостерігається значне заміщення обсягів споживання вугілля вітчизняного видобутку – природним газом, який використовується генеруючими компаніями ТЕС для виробництва електричної енергії. Така ситуація щодо штучного зменшення попиту на вітчизняне вугілля є неприпустимою з огляду на те, що це призводить до призупинення роботи шахт, вимушеного простою шахтарів, затримки з виплатою їм заробітної плати та загалом – зростанню соціально-економічної напруженості у вугільних регіонах», – зазначила в. о. Міністра енергетики Ольга Буславець під час засідання Кабінету Міністрів.

Розпорядження забезпечує пріоритетне використання вітчизняного енергетичного вугілля для основного виробництва електричної енергії на генеруючих потужностях теплових електростанцій.

Це дасть можливість:

–             завантажити незадіяні потужності ТЕС для покриття графіку навантаження ОЕС;

–             збільшити попит на вітчизняне вугілля;

–             завантажити вітчизняні вугледобувні підприємства;

–             зберегти робочі місця в енергетичній та вугільній галузях.

Вказане розпорядження прийнято із дводенним доопрацюванням.

Джерело: Урядовий портал.