Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.12.2021

Уряд призначив нового бізнес-омбудсмена

9 грудня, Кабінет Міністрів України  затвердив рішення наглядової ради Ради бізнес-омбудсмена про обрання нового бізнес-омбудсмена. З 1 січня 2022 року цю посаду обійматиме Роман Ващук, канадський дипломат, посол Канади в Україні з 2014 по 2019 рік.

“Діяльність Ради бізнес-омбудсмена сприяє ефективному діалогу між бізнесом і владою. Розвиток підприємництва та створення сприятливих умов для бізнесу – залишаються ключовими пріоритетами Уряду. Вітаємо новопризначеного  бізнес-омбудсмена та  сподіваємося на продовження  плідної співпраці з Радою бізнес-омбудсмена для покращення бізнес-клімату в Україні”, – зазначила Перша віце-прем’єр- міністр-міністр економіки України Юлія Свириденко.

Серед основних завдань Ради бізнес-омбудсмена є підготовка пропозицій органам влади щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності, надання  рекомендацій щодо вдосконалення роботи таких державних органів та органів місцевого самоврядування у напрямку покращення умов для здійснення підприємницької діяльності.

За 6 років діяльності Рада бізнес-омбудсмена розглянула близько 10 тис.скарг компаній на зловживання державними органами та допомогла бізнесу повернути понад 19,5 млрд грн.

Довідково

 Рада бізнес-омбудсмена утворена за ініціативою Мінекономіки для покращення здійснення підприємницької діяльності.

Керівним органом є наглядова рада, яка складається з уповноважених представників Уряду, міжнародних фінансових установ (Європейський банк реконструкції та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку), а також представників бізнес-асоціацій (Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України, ТПП України, Український союз промисловців і підприємців).

www.me.gov.ua