Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.04.2022

Уряд спростив реєстрацію сільгосптехніки на період воєнного стану

Кабінет Міністрів України запровадив спрощену процедуру тимчасової реєстрації машин у період дії воєнного чи надзвичайного стану.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України у Телеграмі.

Зазначається, що на період воєнного стану скорочено перелік документів для реєстрації машин до мінімально необхідного. Також у цей період огляд машин під час реєстрації здійснюватиметься державними інспекторами за можливості, а прийняття заяв щодо реєстрації машин, головними управліннями Держпродспоживслужби, за принципом екстериторіальності.

Ухвалена постанова передбачає, що протягом шести місяців із дня припинення або скасування дії воєнного чи надзвичайного стану фізичні особи та суб’єкти господарювання, які експлуатують машини, що перебували на тимчасовій реєстрації в період дії воєнного чи надзвичайного стану, зобов’язані здійснити державну реєстрацію машин відповідно до вимог Закону України “Про дорожній рух” та зазначеного порядку.

У разі встановлення факту обтяження такої машини чи подання документів, інформація в яких не відповідає відомостям відповідних державних реєстрів і баз даних під час державної реєстрації, та/або машину не зареєстровано протягом шести місяців із дня припинення або скасування дії воєнного чи надзвичайного стану, така машина вважатиметься незареєстрованою.

 

www.ukrinform.ua