Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.08.2021

Уряд стимулюватиме програми вагоно- і локомотивобудування в Україні, — Денис Шмигаль

Розвиток якісного залізничного сполучення та оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» — один із пріоритетів Уряду. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-брифінгу в межах робочої поїздки на Черкащину 6 серпня.

За словами Глави Уряду, розвиток залізничного сполучення важливий не тільки для забезпечення комфорту пасажирів, а й у контексті економічного розвитку та підтримки вітчизняного виробника.

«Ми будемо стимулювати програми власного вагоно- і локомотивобудування в Україні. «Укрзалізниці» потрібен новий рухомий склад», — додав Прем’єр-міністр.

Крім того, Денис Шмигаль розповів про будівництво доріг на Черкащині в межах президентської програми «Велике будівництво». Він відзначив, що за 2020 та 2021 роки загалом у Черкаській області планується відремонтувати майже 500 км доріг державного значення.

«Ми також активізуємо процес оновлення доріг місцевого значення. Загалом за останні 2 роки на Черкащині ми зробимо 700 кілометрів якісно нових автотрас. Але це лише початок. Ми однозначно й надалі продовжимо будувати нові дороги в межах програми Президента України «Велике будівництво», — наголосив очільник Уряду.

Також Прем’єр-міністр наголосив на важливості здійснення габаритно-вагового контролю для збереження новозбудованих доріг. Денис Шмигаль повідомив, що наразі по Україні працює вже понад 30 комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh in Motion («Зважування у русі», WIM), які убезпечують дороги від перевантаження, а отже — від передчасного руйнування.

Глава Уряду повідомив, що для зменшення навантаження на дороги необхідно поступово переводити вантажні перевезення на залізничний та річковий транспорт: «За ініціативи Президента було ухвалено законодавство щодо розвитку річкового транспорту і є поетапна стратегія переведення вантажних перевезень на річки».

За словами Прем’єр-міністра, розвиток залізничної та річкової інфраструктури знизить навантаження на дороги.

www.kmu.gov.ua