Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.09.2017

Уряд Туреччини збільшив квоти і зменшив ввізне мито для української агро і тваринницької продукції (інфографіка)

Українські виробники отримали можливість постачати на ринок Туреччини додаткові обсяги аграрної продукції. Це стало можливим завдяки окремим рішенням уряду Туреччини щодо збільшення квот і зменшення ввізного мита.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Було прийнято рішення щодо імпорту в рамках тарифної квоти продукції тваринництва у відповідних обсягах із застосовуванням нульових ставок. Іншим рішенням Кабінету Міністрів Турецької Республіки застосовано знижені митні ставки на окремі імпортовані товари тваринницького й агропромислового комплексу.

Уряд Турецької Республіки зменшив мито на імпорт худоби до 26%, на імпорт туш великої рогатої худоби – до 40%, а також знизив митні ставки для деяких видів імпорту пшениці й ячменю з ЄС та інших країн до 35-45%. Мито на імпорт кукурудзи зменшилося з 130% до 25%.

Прес-служба ДП Держзовнішінформ”