Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.03.2022

Уряд тимчасово заборонив експорт добрив з України

У зв’язку з воєнним станом для збереження рівноваги на внутрішньому ринку значущих мінеральних добрив уряд запроваджує нульову квоту для їх експорту.

Про це повідомляє міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко в Фейсбуці, передає Укрінформ.

Фактично йдеться про заборону експорту мінеральних добрив з України, зокрема:

– добрив мінеральних або хімічних, азотних (код УКТ ЗЕД 3102);

– добрив мінеральних або хімічних, фосфорних (код УКТ ЗЕД 3103);

– добрив мінеральних або хімічних, калійних (код УКТ ЗЕД 3104);

– добрив мінеральних або хімічних із вмістом двох чи трьох поживних елементів — азоту, фосфору та калію; інших добрив; товарів цієї групи у таблетках, упаковках масою брутто не більш як 10 кг (код УКТ ЗЕД 3105).

В міністерстві наголошують, що ця заборона носить вимушений та тимчасовий характер і застосовується до відновлення рівноваги певних товарів на внутрішньому ринку та забезпечення посівної кампанії.

«Відповідне рішення є надзвичайно важливим, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні та світі», — підкреслив Лещенко.

Як повідомлялося, раніше Міністерство аграрної політики та продовольства ухвалило низку наказів для забезпечення посівної кампанії 2022 року. Зокрема, дозволило використовувати сільськогосподарську техніку без реєстрації у період воєнного стану.

 

www.ukrinform.ua