Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.09.2021

Уряд України змінив механізм розрахунку середньої зарплати

Кабінет Міністрів вніс зміни до механізму розрахунку середньої зарплати, який тепер враховуватиме премії та інші стимулювальні виплати, зокрема за місяць.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з пояснювальною запискою до ухваленої постанови, передбачається порядок обліку премій, зокрема за місяць, та інших стимулювальних виплат за певний період під час розрахунку середньої зарплати.

Як пояснюється в супровідних документах, попередня редакція постанови, затверджена 9 грудня 2020 року, передбачала механізм обліку премій та інших виплат за два місяці або більш тривалий період. Водночас Мінекономіки отримало безліч звернень від середнього і великого бізнесу щодо складності розрахунку середньої зарплати за таким принципом.

Ухвалена в середу постанова врегулює цю ситуацію, йдеться в записці.

Крім того, пропонується забезпечити механізм перерахунку середнього заробітку співробітникам, яким із 12 грудня 2020 року, згідно з попередньою редакцією документа, було нараховано середню зарплату без урахування премій і виплат.

 

ua.interfax.com.ua