Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 07.05.2019

Уряд Японії сприятиме виробникам пластику, що розчиняється в океані

Уряд Японії планує надавати підтримку національним виробникам, які розробляють види пластика, що розчиняється в океані.

Про це повідомляє NHKWorld-Japan.

Біорозкладані види пластика, створені хімічними компаніями Японії, Німеччини та Італії, привертають до себе увагу, оскільки забруднення морського середовища пластиковими відходами стало великою проблемою загальносвітового масштабу.

Завдяки ферментам, що виробляються океанічними мікроорганізмами, а також за сприяння інших факторів, ці нові види пластика розкладаються, головним чином, на воду і вуглекислий газ.

Міністерство економіки, торгівлі і промисловості Японії повідомило, що такі види пластика складають лише малу частину з приблизно 10 мільйонів тонн пластмасу, вироблених в країні.

Офіційні представники міністерства розповіли, що уряд буде працювати разом з компаніями для вироблення міжнародних стандартів щодо нових видів пластику з тим, щоб спробувати таким чином сприяти розширенню обсягів продажів національних виробників по всьому світу.

В даний час технічні стандарти для такого пластику свої у кожного виробника.

Офіційні представники також пообіцяли, що державні дослідницькі установи нададуть підтримку винаходам і розробокам, які ведуть приватні організації.

Джерело: NHKWorld-Japan