Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 27.08.2020

Уряд започатковує пілотний проект з оптимізації регіональної структури Держпраці

26 серпня 2020 року, на черговому засіданні Уряд прийняв рішення про створення Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці шляхом об’єднання Головного управління Держпраці у Донецькій області і Головного управління Держпраці у Луганській області.

“Створення Східного міжрегіонального управління Держпраці – це старт пілотного проекту, який при успішній реалізації буде поширений на інші території України. Головна мета проекту – оптимізувати структуру служби, забезпечити прозорість її роботи та підвищити ефективність”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, скорочення кількості територіальних управлінь та забезпечення можливості реалізації повноважень інспекторів за міжрегіональним принципом дозволить оптимізувати кількість адміністративного персоналу та вивільнити додаткові ресурси для збільшення ефективності роботи органу в цілому.

Джерело: Урядовий портал.