Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.03.2020

Уряд затвердив критерії для перевірки за дотриманням законодавства у сферах охорони праці

Затвердили критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику та періодичність проведення планового нагляду (контролю) Державною службою з питань праці за дотриманням законодавства у сферах: охорона праці, промислова безпека, гігієна праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятість населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, державний гірничий нагляд. Таке рішення прийняли на засіданні Уряду 26 лютого 2019 року.

Проєкт постанови розроблений з метою оптимізації проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці.

«Ефективний державний нагляд (контроль) є важливим чинником функціонування системи охорони здоров’я, забезпечення прав працівників та підтримки інших важливих суспільних цілей, захисту навколишнього природного середовища. Це створює умови для зменшення тиску на бізнес, дає можливість йому розвиватись, що сприяє створенню привабливого інвестиційного клімату в Україні», – зазначила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

Прийняття проєкту постанову сприятиме забезпеченню єдиного підходу до планування перевірок, поліпшенню якості нагляду, зменшенню кількості планових заходів Держпраці відповідно до ступенів ризику діяльності суб’єктів господарювання (високого, середнього або незначного), забезпеченню прозорості діяльності посадових осіб Держпраці та прийнятих ними рішень за наслідками перевірок.

Джерело: Мінекономіки.