Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.04.2021

Уряд затвердив порядок проведення інвентаризації лісів

Кабмін під час засідання 21 квітня затвердив порядок проведення національної інвентаризації лісів, який дасть можливість отримати вичерпну інформацію про кількість та якість лісів в Україні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами прем’єра Дениса Шмигаля, останній державний облік українських лісів проводився ще у 2011 році.

За його словами, станом на сьогодні актуальної інформації про ліси в Україні немає.

“Протягом наступних 5 років ми щорічно будемо збирати дані. Як результат – держава та громадськість отримають всю необхідну інформацію про те де, скільки та в якому стані перебувають ліси в Україні.

Це дуже важливий проєкт для стратегічного планування, для екології, для лісового господарство та для майбутнього нашої держави”, – заявив прем’єр.

Крім того, Кабмін підтримав рішення щодо полегшення доступу до отримання інформації про землеустрій та земельні ділянки.

“Завдяки цьому рішенню покращиться ефективність роботи державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Це дасть змогу скоротити строки отримання інформації від Фонду й покращити якість надходження та обліку матеріалів”, – додав Шмигаль.

 

Економічна правда