Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.04.2021

Урядовці України та США обговорили співпрацю у сфері транспорту

Міністр інфраструктури Владислав Криклій обговорив із заступником державного секретаря з питань торгівлі США Девідом де Фалько перспективи співпраці за різними інфраструктурними напрямками, зокрема у сфері залізничного, морського та річкового транспорту, а також в авіації.

Як передає Укрінформ, про це йшлося під час їхньої онлайн-зустрічі, повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

«У ході зустрічі Владислав Криклій і Девід де Фалько обговорили можливу співпрацю у реалізації проєкту із розвитку високошвидкісного залізничного руху на території України, а також щодо розвитку ІТ-систем на залізниці. У галузі авіації сторони домовилися про можливе розширення географії польотів між Україною та США після пандемії», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Криклій поділився першими успіхами та подальшими планами України у реалізації важливих концесійних проєктів у морській та інших галузях та, користуючись нагодою, запросив до участі в них представників американського бызнесу.

«Минулого року ми уклали перші концесійні договори у морських портах «Ольвія» та Херсон і продовжуємо активну роботу над підготовкою наступних концесій у портах Чорноморська, Бердянська, Одеси, Ізмаїла, Маріуполя, Скадовська та Білгород-Дністровського. Крім цього, готуються до передачі в концесію залізничні вокзали Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці, Миколаєва, Хмельницького, Чопа, Львова і Одеси. Разом зі Світовим банком ми також готуємо проєкти державно-приватного партнерства щодо 6-ти пілотних ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км. І плануємо пілотні концесії в аеропортах», – цитує Криклія пресслужба.

Сторони також відзначили позитивну співпрацю України у морському секторі з американськими компаніями Bunge та Cargill та поділилися досвідом у використанні smart- та зелених технологій. Крім цього, Криклій поінформував про плани відомства щодо здійснення реформи автобусних перевезень і урегулювання ринку таксі.

www.ukrinform.ua