Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.05.2022

USDA прогнозує різке збільшення виробництва олійних культур у 2022/23 МР

Експерти USDA прогнозують, що у 2022/23 МР світове виробництво олійних культур виросте у порівнянні з 2021/22 МР на 8% до 647 млн т, насамперед, завдяки збільшенню виробництва сої у Південній Америці та США, та ріпаку в Канаді та ЄС, що компенсує скорочення виробництва соняшника в Україні і росії. Так, світове виробництво сої виросте на 13% або 45 млн т до 395 млн т.

Світове споживання олійних культур збільшиться на 3%, насамперед, на тлі відновлення попиту на сою з боку Китаю, тоді як споживання соняшника зменшиться на 3%, а споживання ріпаку виросте на 7%.

Обсяг світової торгівлі виросте, передусім, завдяки зростанню попиту на сою. Збільшаться також продажі ріпаку, соняшника та арахісу, але зменшиться експорт насіння бавовни.

Світові кінцеві запаси збільшаться на тлі зростання виробництва та запасів сої у США та Південній Америці.

Збільшення виробництва сої, ріпаку та пальмової олії з лихвою компенсує скорочення виробництва соняшника та оливкової олії, тому світове виробництво рослинних олій виросте на 3%, а світове споживання – на 2% або 4,6 млн т завдяки збільшенню виробництва пальмової та соєвої олії в Китаї. Обсяг світової торгівлі рослинними оліями виросте на тлі відновлення імпорту пальмової та ріпакової олії. А світові кінцеві запаси рослинних олій збільшаться на 4% та перевищать 28 млн т.

Світове виробництво ріпаку у 2022/23 МР сягне рекордних 75,1 млн т, а обсяг поставок збільшиться на 10% до історично максимальних 100,5 млн т, оскільки Канада відновить виробництво після торішньої посухи. Площі сівби ріпаку також стануть рекордно великими. Зниження перехідних запасів до 20-річного мінімуму вимагатиме нарощування запасів в поточному сезоні, що забезпечить високий рівень цін. Експорт ріпаку перевищить показник 2021/22 МР, проте буде меншим, ніж рекордний рівень 2020/21 МР, оскільки Канада нарощуватиме запаси, тому обмежить експортні поставки.

Світове виробництво соняшника зменшиться у порівнянні з торішнім рекордним рівнем на 12% до 50,7 млн т, найбільше – в Україні, Молдові та росії, де суттєво скоротяться площі сівби, що не буде компенсоване збільшенням виробництва в Аргентині, США, Туреччині, ЄС та Сербії. Світове споживання соняшника зменшиться лише на 3% до 50,1 млн т, оскільки рекордні запаси задовольнять високий попит. Обсяг торгівлі соняшником виросте на тлі збільшення експорту на 44% за рахунок України, росії, Казахстану та Аргентини, а також збільшення імпорту до ЄС, Китаю, Туреччини та Узбекистану.

Світове виробництво соняшникової олії майже не зміниться у порівнянні з попереднім сезоном та складе 19,1 млн т. Обсяг торгівлі виросте на тлі значного попиту з боку ЄС та Ірану, Китаю, Індії та Туреччини, зокрема імпорт збільшиться на 2% до 9,1 млн т. Запаси соняшникової олії скоротяться на 16% до 2-річного мінімуму 2 млн т.

 

graintrade.com.ua