Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.06.2021

USDA спрогнозувало урожай яблук на сезон 2020/2021

Помірні весняні заморозки у північно-західних провінціях Китаю, а також зниження поставок в Європу та США, дозволяє Міністерству сільського господарства США (USDA) прогнозувати менший урожай яблук на сезон 2020/2021.

У своєму щорічному прогнозі світового виробництва, USDA оголосило, що світовий виробництво яблук у цьому сезоні досягне 75,9 млн тонн, що на 3,6 млн тонн зменше, ніж минулого року.

Виробництво Китаю оцінюється в 40,5 млн тонн, що на на 1,9 млн тонн менше, ніж торік. Хоча очікуються більші обсяги фруктів нижчих сортів, що збільшить обсяги поставок до Південно-Східної Азії і, таким чином, збільшить експорт до 1,1 млн тонн.

Очікується, що виробництво яблук у Європі зросте на понад 500 тис. тонн до 12,2 млн тонн, більші поставки з некомерційних садів компенсують втрати в пошкоджених заморозками комерційних садах.

За прогнозами, виробництво яблук у Туреччині зросте майже на 700 тис. тонн до 4,3 млн тонн. При цьому очікується, що збільшиться експорт майже на 30% до 270 тис. тонн, особливо до Росії та Індії.

Виробництво яблук у США скоротиться більш ніж на 360 тис. тонн до 4,5 млн тонн, оскільки менша врожайність, пожежі та шторм зменшують об’єми яблук у Вашингтоні, а сильний заморозок – у Мічигані.

Урожай яблук в Індії незначно скоротиться – до 2,3 млн тонн через змінні температури, низькі запаси вологи під час цвітіння та град під час плодоношення. Також на якість вплинув спалах парші на яблуні в Хімачал-Прадеш, другому за величиною штаті-виробнику.

Прогнозується , що виробництво яблук у Південній Африці зростатиме вже третій рік поспіль, досягнувши 966 тис. тонн, експорт збільшиться до майже рекордних 530 тис. тонн.

Тим часом виробництво яблук у Новій Зеландії скоротиться на 48 тис. тонн до 543 тис. тонн після рекорду минулого року. Це найменший урожай за 5 років. Отже експорт з Нової Зеландії становитиме до 345 тис. тонн.

 

agrotimes.ua