Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.03.2023

УЗ оприлюднила ставки плати за використання піввагонів та окатишевозів у квітні

Фактична ставка для піввагонів становитиме 1500 грн/доба

АТ «Укрзалізниця» оприлюднила ставки плати рухомим складом філії «Центр транспортної логістики» (ЦТС) у квітні 2023 року.

Про це йдеться на сайті перевізника.

Ставка на піввагони у квітні не зміниться у порівнянні із березнем та становитиме 1500 грн/доба. На тому ж рівні, що й у попередньому місяці, залишиться ціна на користування окатишевозами – 150 грн/доба.

Ставки плати також збільшаться для мінераловозів – у 6 разів, мінераловозів для перевезення зернових – на 5,4%. Вартість перевезення для обох типів вагонів у квітні становитиме 1800 грн/доба.

Водночас зменшено вартість перевезення у зерновозах – до 4050 грн/доба у порівнянні із 4200 грн у березні. Ставка на криті вагони впала на 100 грн – до 1439 грн/доба.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» за підсумками лютого 2023-го перевезла на експорт 1,317 млн тонн залізної та марганцевої руди. Частка ЗРС у структурі експортних перевезень залізничного оператора за місяць становила 26%. Перевезення чорних металів за кордон у лютому поточного року становила 321 тис. тонн, або 6% від загального обсягу експортних перевезень за цей період.
Експортні перевезення зернових у лютому становили 2,894 млн тонн, або 57% від загального обсягу таких перевезень.

У лютому УЗ запровадила новий інтермодальний сервіс, який об’єднує перевезення контейнерними та контрейлерними поїздами, а також поїздами комбінованого транспорту на базі рухомого складу філії «Центр транспортного сервісу» (ЦТС) «Ліски».

 

gmk.center